Problemy brzuchów pociążowych

Problemy brzuchów pociążowych

Bycie mamą jest jedną z najcenniejszych ról w życiu. Kobieta wchodzi w nowy etap życia. Promienieje, a z nią całe otoczenie.
Natomiast jej organizm i skóra po porodzie potrzebują wyjątkowej pielęgnacji i regeneracji. Odpowiedzią na te potrzeby są nasze zabiegi.

Twój problem: utrata jędrności skóry na brzuchu po porodzie.
Nasze rozwiązanie: zabieg mezoterapii igłowej – program ujędrniający i odbudowujący strukturę włókien kolagenowych.
Dzięki ampułce StretchCare pomożemy Twojej skórze wrócić do dobrej formy.

StretchCare® to produkt o wyjątkowo skutecznej formule zawierający:
– kwas hialuronowy,
– DMAE (dimetyloaminoetanol),
– pierwiastki śladowe oraz witaminę B5, by uzyskać efekt napięcia i wzmocnienia skóry

Efekty:

1. Efekt liftingu i naprężenia. Tkanki wspierające skórę zostają bardzo wzmocnione dzięki czemu widoczność rozstępów zostaje zminimalizowana.
2. Poprawia się jakość skóry. Dzięki kwasowi hialuronowemu, jego właściwościom nawilżającym i odbudowującym, komórki otrzymują intensywną dawkę substancji odpowiedzialnej za nawodnienie i regenerację. Umożliwia to skórze odzyskanie jej napięcia.
3. Wzmocnione zostają naturalne mechanizmy obronne skóry. Pierwiastki śladowe oraz witamina B5 wspólnie wzmacniają naturalne mechanizmy obronne skóry przeciwko wolnym rodnikom, co skutkuje młodszą i świeżej wyglądającą skórą.
4. Zabieg z użyciem preparatu StretchCare sprawia, że rozciągnięcia skóra stają się mniej widoczna.
5. DMAE wzmacnia poluzowane włókna kolagenowe, co zmniejsza szerokość uszkodzeń skóry oraz łagodzi efekt typowej dla nich pigmentacji.

Zalecenia pozabiegowe

Przez 12 godzin unikać sauny, łaźni, kriokomory, basenów, ekspozycji na słońce i UV, nakładania makijażu, perfum i kosmetyków.
Obrzęk i zaczerwienienie może utrzymać się 24 godziny po zabiegu